Firma

Najlepsze dla najlepszych,

Od 1989 r. dostarczamy uzbrojenie i wyposażenie dla jednostek wojskowych i Policji oraz służb specjalnych i innych agend rządowych. We współpracy z naszymi partnerami krajowymi i zagranicznymi wspieramy Siły Zbrojne RP w procesie transformacji, modernizacji i dostosowania do standardów NATO. Dostarczamy najbardziej zaawansowane wyposażenie, zapewniające wysoką skuteczność, mobilność i zdolność przetrwania.


Naszymi partnerami są światowi liderzy branży. Wciąż pozyskujemy kolejnych.
Cenrex to zaufany partner polskich firm. Wspiera je w dziedzinie marketingu oraz  sprzedaży ich produktów i usług.


Nasza oferta uwzględnia nowe wyzwania i zagrożenia, aby nasi klienci byli zawsze o krok do przodu. Wydarzenia ostatnich lat, w tym misje w Afganistanie i Iraku, są dla nas szczególnie ważnymi lekcjami.


Cenrex jest również dostawcą szerokiej gamy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych (także amunicji) do lądowych, morskich i powietrznych systemów uzbrojenia pochodzących z b. Układu Warszawskiego. Współpracujemy nie tylko z Partnerami w Polsce, ale także z producentami i zakładami naprawczymi w całej Europie Centralnej i Wschodniej. Posiadamy dostęp do wielu części zamiennych, których produkcja została zakończona. Jako dostawca i eksporter, nasza firma zrealizowała ponad 500 kontraktów z klientami z Europy, Afryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

 

Początek strony